Kviečiame išbandyti „Meteo.lt“ orų programėlę!

2025-08-20 | Amžinojo poilsio iškeliavo žinomas hidrologas doc. dr. G. Valiuškevičius

Su giliu liūdesiu dalinamės žinia – vakar vakare, rugpjūčio 19 d., mirė žinomas hidrologas, ilgametis Vilniaus universiteto dėstytojas doc. dr. Gintaras Valiuškevičius.

Doc. dr. Gintaras Valiuškevičius.

Jo vardą prisimena ne viena Lietuvos meteorologų ir hidrologų karta – daugelis mūsų kolegų yra jo mokyti, įkvėpti ar prisidėję prie bendrų akademinių darbų.

„Meteo.lt“ specialistai prisimena Gintarą ne tik kaip dėstytoją, bet ir kaip šiltą, sąmojingą, visada padėti pasiruošusį žmogų. „Jis visada padėdavo mums hidrologiniais klausimais ir darbe… Nuostabus žmogus, ne tik dėstytojas. Ir gerą humoro jausmą turėjo. Jam labai rūpėjo hidrologija“, – dalijasi kolegos.

Velionis visą savo profesinį gyvenimą paskyrė hidrologijos mokslui ir švietimui, o jo indėlis į Lietuvos hidrologijos vystymą – nepamirštamas.

Atsisveikinti galima Vilniuje, Paco g. 4, II salėje (šalia Šv. Petro ir Povilo bažnyčios):
Rugpjūčio 21 d. (ketvirtadienį) – 10:00–21:00
Rugpjūčio 22 d. (penktadienį) – 9:00–11:00
Urna išnešama penktadienį 11 val., laidojama Kairėnų kapinėse.
Mišios – ketvirtadienį 18 val. Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje.

Ilsėkis ramybėje, Dėstytojau.