Navigacija Navigacija

Web turinio atvaizdavimas Web turinio atvaizdavimas

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Kodėl svetainė buvo atnaujinta?“

Svetainės atnaujinimas buvo būtinas siekiant prisitaikyti prie šiuolaikinių vartotojų lūkesčių – sukuriant modernią, pritaikytą naudojimui stacionariuose ir mobiliuose įrenginiuose svetainę. Atnaujintoje svetainėje LHMT turi daugiau galimybių pateikti Jums įvairiapusę informaciją.

Naujoje svetainėje negaliu nieko rasti“

Naujoje svetainėje siekta išlaikyti tuos pačius informacijos pateikimo principus, tačiau pasikeitimų žinoma yra. Suprantama, kad pradžioje reikia šiek tiek pastangų susigaudyti su kitokia struktūra, išvaizda ir navigacija, tačiau tikimės, kad ilgainiui įvertinsite šios versijos privalumus ir ją pamėgsite.

Kodėl svetainė man įsijungia anglų kalba?“

Puslapio sistema veikia tokiu principu: prisimena kokia kalba vartotojas paskutinį kartą lankėsi svetainėje. Vykdant svetainės tvarkymo darbus, kurį laiką svetainė automatiškai atsidarydavo bet kuriems tuo metu prisijungusiems vartotojams tik anglų kalba, tad dažnam Jūsų svetainė tai prisimindama ir dabar atsidaro anglų kalba, tačiau Jums tereikia pasirinkti lietuvių kalbą ir kitą kartą svetainė tai prisimins.

Kaip užsisakyti hidrometeorologinę informaciją?“

Hidrometeorologinę informaciją galite užsakyti elektroniniu būdu, skyrelyje Elektroninės paslaugos arba parašyti prašymą ir atsiųsti mums elektroniniu arba įprastu paštu. Prašymo pavyzdžius galite rasti skyrelyje Paslaugos → Prašymai. Prašyme nurodykite kokios informacijos ir iš kokių meteorologijos ar hidrologijos stočių Jums reikia.

Neberandu Jūsų mobiliosios programėlės“

Mobilioji meteo.lt aplikacija patiekiama šiose platformose: Android

Ką galiu užsisakyti per elektroninių paslaugų sistemą?“

Elektroninių paslaugų portale pro.meteo.lt galite užsisakyti duomenis, kurie teikiami iš atnaujintų klimatologinių duomenų bazių bei naujausios sinoptikų platformos. Elektroninės paslaugos tai galimybė greitai ir lengvai gauti buvusių orų bei paviršinių vandenų duomenų suvestines, per autorizuotą prieigą stebėti operatyviai atsinaujinančius meteorologinių radarų ir palydovų, žaibų aptikimo sistemas bei meteorologijos stočių duomenis, užsisakyti XML paslaugas, detalią informaciją civilinei aviacijai, jūrines meteorologines bei orų prognozes laisvalaikio pramogoms ir sportui.

Kur galiu rasti meteorologinių terminų paaiškinimus?“

Svetainėje pateikiame „Terminų žodynėlį