Weather Weather

Day D Night N
Monday
07.25
Tuesday
07.26
Wednesday
07.27
Vilnius 28 °C 0 - 3 m/s 26 °C 0 - 2 m/s 27 °C 0 - 2 m/s
Kaunas 28 °C 0 - 2 m/s 25 °C 0 - 2 m/s 26 °C 0 - 2 m/s
Klaipėda 24 °C 0 - 3 m/s 23 °C 0 - 3 m/s 21 °C 0 - 3 m/s
Šiauliai 24 °C 0 - 2 m/s 26 °C 0 - 1 m/s 25 °C 0 - 3 m/s
Panevėžys 27 °C 0 - 1 m/s 26 °C 0 - 1 m/s 27 °C 0 - 2 m/s
/en_US/miestas?placeCode=

Map Map

Web Content Display Web Content Display

Forecaster comment

Liepos apžvalga

This page available only in Lithuanian

Sausio 4-os dieną kai kur truputį pasnigs. Vietomis bus slidu. Temperatūra kils iki 7–12 laipsnių šalčio.

Sausio 5 d. be žymesnio sniego. Temperatūra naktį 16–21, pietvakariniame šalies pakraštyje ir pajūryje 12–15, dieną 8–13 laipsnių šalčio.

 

Atnaujinta 2016-07-25 09:05:43

Web Content Display Web Content Display

Recommended

Weather forecast

Digital weather forecast

E. Services

More about e. services read here!

Prices

 

E. Service

We have a compelling offering to you, your family, company - important days (birthdays, weddings, anniversaries and so on) weather descriptions.

You can order in e. service portal pro.meteo.lt

Clouds

Everything about clouds*

*This page available only in Lithuanian.

Web Content Display Web Content Display

News

Projektas METIS 2015-10-20

Pasirodžius naujai svetainei gavome daug Jūsų pastebėjimų ir pasiūlymų. Džiaugiamės, kad esate neabejingi. Jūsų nuomonė mums svarbi ir mes stengiamės atsižvelgti į pateiktas pastabas. Tuo tarpu siekdami efektyvesnio ir greitesnio pasiūlymų įvertinimo prašytume išreikšti savo nuomonę užpildant vartotojų apklausą.

Svetainės pasikeitimas – tik dalis LHMT vykdyto projekto METIS, kurio apimtyje buvo suformuota nauja elektroninių paslaugų sistema, vieninga klimatologinių duomenų bazė, aukšto funkcionalumo sinoptikų darbo vieta. Išplėstas Lietuvos ir užsienio prognozių kiekis iki 3000 vietovių, pateikiant jas interaktyviuose žemėlapiuose arba meteogramų pavidalu.

Svetainė susieta su naujomis sistemomis, kurių dėka ateityje turėsime daugiau galimybių pateikti Jums įvairiapusiškesnę informaciją nei leido senosios svetainės galimybės. Naujos elektroninės paslaugos yra patogi priemonė greitai ir paprastai gauti buvusių orų, paviršinių vandenų duomenų suvestines, per autorizuotą prieigą stebėti operatyviai atsinaujinančius meteorologinių radarų, palydovų, žaibų aptikimo sistemos ir meteorologijos stočių duomenis.

Suprantame ir apgailestaujame, kad šiuo metu dar yra netikslumų, pasitaiko klaidų naujoje svetainėje. Užtikriname, kad trūkumai bus pašalinti kaip įmanoma skubiau. Tikime, kad naujoji meteo.lt ilgainiui taps atitinkančiu Jūsų lūkesčius pagrindiniu informacijos šaltiniu apie orus, klimatą ir vandenį.

Nauja LHMT svetainė 2015-10-15

Pradeda veikti nauja lhmt svetainė. Nuoširdžiai dėkojame meteo.lt lankytojams už lojalumą ir bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad svetainėje kiekvieną mėnesį apsilankoma apie 10 mln. kartų. Siekdami inovatyviai ir patraukliai informuoti apie orus, vandenį ir klimatą, pristatome pasikeitusią ir patobulintą meteo.lt, kurioje be įprastinės informacijos rasite ir atnaujintas bei visiškai naujas elektronines paslaugas.

 

Web Content Display Web Content Display

Helpful