Asset Publisher Asset Publisher

Back

2022-06-23 | Seminaras dėl Komisijos reglamento (2017/373) įgyvendinimo

Seminaras dėl Komisijos reglamento (2017/373) įgyvendinimo

Birželio 20–22 dienomis vyko Eurokontrolės ekspertų vedamas seminaras dėl Komisijos reglamento (2017/373) įgyvendinimo. Jame dalyvavo Transporto kompetencijų agentūros, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės ir Oro navigacijos atstovai.

 

 

Seminaro metu buvo aptariami bendrieji pakeitimų valdymo principai, tinkamumo saugos atžvilgiu vertinimo procesas, programinės įrangos tinkamumo užtikrinimas, ypatingą dėmesį skiriant praktiniams aspektams.

Buvo kalbėta ir pakeitimų valdymo tema, skirta meteorologijos paslaugų teikėjams. Jiems pakeitimų valdymo reikalavimų įgyvendinimas kelia papildomų iššūkių.

Šis seminaras dalyviams buvo itin naudingas, nes dalyviai ne tik galėjo pabendrauti tarpusavyje, tačiau ir mūsų specialistams padėjo lengviau perprasti sudėtingo aviacijos reguliavimo niuansus.

 

Seminare iš LHMT atstovų dalyvavo: Klimato ir tyrimų skyriaus patarėja Dalia Taraškevičienė, Prognozių ir perspėjimų skyriaus patarėja Dovilė Keršytė, Informacinių technologijų skyriaus specialistas Mantas Barvičas, Meteorologinių ir aviacinių stebėjimų skyriaus vedėja Viktorija Čėglienė ir patarėja Viktorija Lieguvienė.

 

Nuotraukos ir informacija – Transporto kompetencijų agentūros (TKA)