Asset Publisher Asset Publisher

Back

2020-01-08 | Kodėl neveikia old.meteo.lt?

Kodėl neveikia old.meteo.lt?

Kodėl neveikia old.meteo.lt?
Senoji meteo.lt svetainė buvo kurta kone prieš 15 metų. Keičiantis technologijoms ir atitinkamai svetainės lankymo įpročiams ji neišvengiamai tapo moraliai pasenusi, o jos palaikymas, dėl vidinių LHMT procesų ir infrastruktūros pokyčių tapo vis didesne kliūtimi tolesnei organizacijos plėtrai.

Žinome, kad dalis lankytojų naudojosi tik senąja old.meteo versija
Suprantame, kad senosios old.meteo kai kurie įrankiai buvo labai patogūs. Pagaliau lankytojai, ypač tie, kuriems pakako minimalios informacijos, prie jos priprato, todėl bet koks informacijos vaizdavimo pokytis gali būti priimamas itin kritiškai. Naujoje svetainėje pateikiama visa senojoje buvusi, labiausiai, kaip rodė mūsų duomenys, aktuali informacija.

Žinome, kad kai kurie lankytojai patiria laikinų nepatogumų, susijusių su meteo.lt greitaveika
Staiga reikšmingai išaugus svetainės atverčiamų puslapių skaičiui, kai kuriems lankytojams reikia ilgiau nei  įprasta laukti atsako į užklausas. Pripažįstame, kad to nesitikėjome, todėl negalėjome tam greitai užkirsti kelio. Mes sutelkėme savo resursus šioms problemoms spręsti, taip pat nedelsiant kreipėmės į svetainės diegėją UAB „Alna Software“, kuris, remiantis tarpusavio sutartimi, privalo nedelsiant reaguoti ir taisyti iškilusius trūkumus.
Visi jūsų konkretūs komentarai apie nekokybiškai veikiančius įrankius registruojami ir mums padeda greičiau aptikti bei pašalinti trikdžius.

Mes žinome, kad informacija apie orus aktuali kiekvienam Lietuvos gyventojui. Šiuo metu ji, neskaitant meteo.lt, skirtinga apimtimi, prieinama mobiliesiems įrenginiams pritaikytoje svetainėje m.meteo.lt, iOS ir Android programėlėse, taip pat, turintiems pradinių IT žinių, mūsų sukurtoje prieigoje api.meteo.lt. Tikimės, šios papildomos prieigos iš dalies kompensuos galimus nepatogumus naršant meteo.lt.