Weather Weather

Diena D Naktis N
Antradienis
06.28
Trečiadienis
06.29
Ketvirtadienis
06.30
Vilnius --- 26 °C 0 - 2 m/s 27 °C 0 - 3 m/s
Kaunas --- 25 °C 0 - 2 m/s 25 °C 0 - 2 m/s
Klaipėda --- 23 °C 0 - 4 m/s 20 °C 0 - 3 m/s
Šiauliai --- 23 °C 0 - 3 m/s 24 °C 0 - 4 m/s
Panevėžys --- 25 °C 0 - 2 m/s 26 °C 0 - 3 m/s
/lt_LT/miestas?placeCode=

Map Map

Web turinio atvaizdavimas Web turinio atvaizdavimas

Sinoptiko komentaras

Birželio mėnesio apžvalga

Birželio 29 d. kai kur trumpai palis, dieną galima perkūnija. Naktį vietomis rūkas. Žemiausia temperatūra naktį 10–15, Kuršių nerijoje 16–18 laipsnių, aukščiausia dieną 22–27 laipsniai šilumos.

Birželio 30-os naktį vietomis, didesnė tikimybė vakariniuose rajonuose, dieną daug kur trumpas lietus, galima perkūnija. Temperatūra naktį 13–17, dieną 24–29 laipsniai šilumos.

 

Atnaujinta 2016-06-28 09:28:05

Web turinio atvaizdavimas Web turinio atvaizdavimas

Rekomenduojame

Twitter http://www.iconsdb.com/icons/preview/white/twitter-xxl.png
Facebook
Kalibravimas ir patikra

LHMT teikia hidrometeorologinių matavimo priemonių kalibravimo
ir patikros paslaugas.

Visa informacija čia:
akreditacija, kontaktai, kainos.

Web turinio atvaizdavimas Web turinio atvaizdavimas

Naujienos

Permainingi savaitgalio orai 2016-06-23

Jau šiandien Lietuvą pasieks gerokai šiltesnis oras iš Vidurio Europos, o per ilgąjį savaitgalį karštis tik didės. Rytoj įdienojus numatoma 25–29 laipsnių temperatūra, vietomis pietiniuose rajonuose ji šoktelės iki 30 laipsnių. Bus saulėta ir sausa.

Šeštadienį, toliau stiprėjant anticiklonui, karštis neatslūgs – vyraus 26–31 laipsnių karštis. Lietaus nenumatoma. Šilta ir tvanki prognozuojama ir šeštadienio naktis – tarp 15–20 laipsnių.

Naktį iš šeštadienio ir sekmadienį lietaus su perkūnija debesys pirmiausia pasirodys pajūryje bei šalies pietvakarinėje dalyje. Perkūniją lydės stipresni vėjo šuorai. Ši naktis bus dar šiltesnė, 18–23 šilumos. Dieną atmosferos nepastovumas didės, vystysis aukšti lietaus kamuoliniai debesys, nes atogrąžų oras pasižymi ne tik aukšta temperatūra, bet ir dideliu imlumu drėgmei. Todėl daug kur nušniokš vasarinės liūtys, vietomis lis gausiai, griaudės perkūnijos, kils škvalai iki 15–20 m/s, vietomis galimi jo gūsiai iki 25 m/s. Kaitra pasieks piką – numatoma 28–33 laipsniai karščio.

Pirmadienio naktis dar nerami išliks Aukštaitijoje ir Dzūkijoje. Tuo metu vakariniuose rajonuose beveik nelis, ir bus gaiviau. Pirmadienio dieną karšto oro banga jau pasitrauks į rytus, tačiau išliks vasariškai šilta, termometrai rodys 20–25 laipsnius. Prie jūros bus truputį vėsiau, nes stiprokas vėjas pūs nuo Baltijos. Daug kur praeis trumpas lietus, popiet su perkūnija.

Norėtųsi atkreipti dėmesį į nepalankias orų sąlygas savijautai šį savaitgalį. Ne tik dėl karščio ir tvankumos, bet ir padidėjusio užterštumo miestuose. Būtų geriau rinktis poilsį gamtoje, bet ir čia reikėtų nepamiršti atsargumo su ugnimi, nes miškai labai sparčiai sausėja.

Konkursas „Vaivorykštė" baigėsi 2016-06-23

Konkursas „Vaivorykštė" baigėsi. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus, kuriems geriausiai pavyko atskleisti temą: Sigitą Urbonaitę ir Mindaugą Macaitį. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai, o visus kitus kviečiame ir toliau stebėti ir fiksuoti gražiausias gamtos akimirkas.

„Pusantros vaivorykštės“, fotografijos autorius Mindaugas Macaitis, Pakražantis, Kelmės raj.

 

 

„Gabalėlis dangaus“ , fotografijos autorė Sigita Urbonaitė,  Vartavalakio k., Karūžų ežeras, Varėnos raj.

Web turinio atvaizdavimas Web turinio atvaizdavimas

Naudinga

    •