Navigation Navigation

Back

2017-09-25 | Skelbiami fotografijų konkurso „Kitokie debesys“ nugalėtojai

Kai ruduo tik įsibėgėja, o nuo ilgo sėdėjimo priešais kompiuterio ekraną stuburas krypsta zigzagais, neprošal pakeisti aplinką, pavyzdžiui, išeiti į lauką ir pasižvalgyti į dangų.

Kokius debesis matote? – klausėme Jūsų paskelbdami fotografijų konkursą „Kitokie debesys“.

Konkursui skyrėme 34 dienas, per kurias Jūs pasidalinote 66 puikiomis nuotraukomis.

Debesys buvo medžiojami įvairiose vietovėse – miestuose, atokiuose kaimeliuose, užsienio kurortuose. Vieni autoriai debesis tapatino su gyvūnais, antri įžvelgė mistines būtybes, treti preciziškai užfiksavo spalvų žaismą danguje.

Ko jau ko, bet gerų fotografijų netrūko. Visas konkursui pateiktas nuotraukas galite pamatyti čia. Deja, „meteo.lt“ prizais apdovanoti galime tik du fotografijų autorius. Taigi, kas tie laimėtojai?

Pirmąjį nugalėtoją išrinko „meteo.lt“ „Facebook“ paskyros lankytojai, kurie savo simpatijas, net 254 „Like“ mygtuko paspaudimus, atidavė Mariaus Pūkio fotografijai „Sparnai“, įamžintoje Panevėžyje.

Antrąjį nugalėtoją išrinko LHMT komisija, kurią sužavėjo Ernestos Kalašnikienės fotografija „Susitikimas“, užfiksuota Šventojoje.

Sveikiname nugalėtojus, su jais susisieksime asmeniškai!

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir balsavusiems už patikusias fotografijas. Ateityje skelbsime dar ne vieną konkursą, tad sekite naujienas.